Doprava a platba

Doprava zdarma u objednávky nad 1 500 Kč po České republice.

Způsoby dopravy


1) PPL - doručení na adresu (95 Kč)

Při objednávce do 12:00 hod vám bude balíček doručen již následující pracovní den. V případě pozdějšího objednání během dvou pracovních dnů. V okamžiku předání balíčku přepravci vás budeme informovat prostřednictvím SMS a e-mailu.
V den doručení vás kurýr telefonicky kontaktuje, aby se s vámi domluvil na podrobnostech předání a přesném času doručení.
Balíčky jsou standardně doručovány od pondělí do pátku v čase mezi 8-18 hod. Přesný čas doručení bohužel není možné ovlivnit.

Zmeškali jste svůj balíček?
Pokud vás kurýr nezastihne a nedomluvíte se s ním např. na pozdějším doručení, bude balíček uložen na výdejním místě PPL ParcelShopu. O uložení vás přepravce informuje prostřednictvím sms a e-mailu. Balíček na vás na ParcelShopu počká 7 kalendářních dnů. Poté bude vrácen zpět k nám.

Co dělat v případě, že je zásilka poškozena?
Při převzetí zásilky od řidiče PPL si prosím zkontrolujte, zda je balení je neporušené (krabice, lepicí páska apod).V případě poškození uveďte tuto informaci do přebíracího protokolu. Pokud byste po rozbalení zásilky zjistili jakékoliv poškození jednotlivých kousků, které jsou uvnitř, nahlaste tuto skutečnost přímo na společnosti PPL prostřednictvím Reklamačního formuláře.

2) Zásilkovna – doručení na výdejní místo (65 Kč)

3) PPL ParcelShop – doručení na výdejní místo (65 Kč)
Pro vyzvednutí zásilky můžete také po celé České republice využít síť výdejních míst PPL ParcelShop.  Okamžitě po předání zásilky na výdejní místo (partnerské místo) obdržíte SMS/mail a zásilku si může ihned vyzvednout (nejdéle však do 7 kalendářních dnů).

4) Osobní odběr - sklad Hradec Králové (0 Kč) 
Zboží si můžete vyzvednout v našem skladu na adrese: Homein.cz & Bagin.cz, Škroupova 441, 500 02 Hradec Králové. Platba objednávky je možná pouze v hotovosti. O připraveném zboží k odběru Vás budeme informovat SMS.

Možnosti platby

1) Dobírka (40 Kč)
Objednávku zaplatíte až při převzetí zboží. Záleží na Vás zda v hotovosti a nebo kartou. 

2) Bankovní převod (0 Kč)
Platbu můžete uskutečnit předem bankovním převodem na náš účet. Po odeslání objednávky se zobrazí údaje potřebné pro převod peněz – částka, číslo našeho účtu, variabilní symbol. Tyto informace vám budou zároveň zaslány v potvrzení objednávky na váš email. Po provedení platby nám jsou peníze na účet připsány obvykle během 1-3 pracovních dní. Zboží odesíláme ihned po obdržení platby (pokud je skladem). Při převzetí zásilky od doručovatele pak již nic neplatíte.

3) Platební brána GoPay(0 Kč)

Jaké jsou výhody platby kartou?
• Rychlost platby
• V okamžiku přebírání zboží u sebe nemusíte mít žádnou hotovost.

Je platba kartou bezpečná?
• Při akceptaci platebních karet využíváme 3D-Secure řešení – nejmodernější celosvětovou aplikaci kartových Asociací MasterCard a Visa, umožňující bezpečné platby kartou na internetu.
• Údaje ze své platební karty zadáváte v zabezpečeném bankovním rozhraní.
• Nikdo z našich zaměstnanců nemá přístup k údajům o vaší platební kartě.